• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jak możemy bardzo udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?

Co możemy robić interesującego w długi weekend?
Długie weekendy to fantastyczne rozwiązanie – w końcu jeśli sprytnie do tego podejdziemy, możliwe, że będziemy mieli przykładowo 6 dni wolnego. Oczywiście zbyt długie weekendy nie są dobre, nie mogą być również być za częste – w dalszym ciągu jesteśmy krajem na dorobku, ale z pewnością wolne każdemu pracownikowi się należy. Jednakże nikt nie powiedział, iż trzeba definitywnie siedzieć w długi weekend we własnym domu, ogrodzie bądź na działce. To takie schematyczne… Dużo lepszym pomysłem jest wycieczka za granicę. Choćby wycieczka do Wilna, Sztokholmu albo Florencji.
Co roku, w szczególności wycieczki last minute, są w trakcie długich weekendów sprzedawane praktycznie tak szybko jak świeże bułeczki. To bardzo dobrze, przecież poznawanie innych krajów, ludzi, jedzenia, etc. jest bardzo interesujące, lecz również rozwijające. Na wycieczkę możemy pojechać samodzielnie, ewentualnie z bliskimi, lecz również z biurami podróży. Na pewno ta druga alternatywa jest tańsza. Przecież jeśli chcielibyśmy spędzić długi weekend w Neapolu – przykładowo, sam transport to niemały koszt. Chociaż to akurat nie reguła. Wydaje się jednak, że obie opcje mają dużo zalet.
Dla osób, które wolą pojechać autem, a na dodatek nie mają zbyt wiele czasu i pieniędzy, polecić można poznawanie Polski. W końcu chociażby Toruń to miejsce, w którym można miło spędzić czas. Bardzo ciekawe są także zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla osób, które raczej nie przepadają za tłumami, kategorycznie można odradzić pobyt w Zakopanem. Zakopane to bardzo popularne miasto, lecz kiedy są długie weekendy, stolica polskich gór jest niemalże oblężona przez turystów – w szczególności warszawiaków.

1. Zobacz więcej

2. Zobacz szczegóły

3. Znajdź więcej

4. Zobacz stronę

5. Znajdź tutaj

Categories: Rekreacja

Comments are closed.