Moda a globalizacja: jakie są trendy, które przekraczają granice kulturowe?

Gdzieniegdzie przeprowadzane są konstrukcje. Buduje się duże hale, które mają służyć jakimkolwiek celom. W wielu przypadkach są to na przykład hale targowe. W wielu aglomeracjach i Polski oraz w miastach cudzoziemskich są duże oraz legendarne w całym kraju hale, na jakich realizuje się interesy sprzedaży. Są to tak nazywane hale handlowe. Taka hala jest na ogół zadaszonym gigantycznym terenem. Na ogół są to hale wielko powierzchniowe. Budowa tego rodzaju hal nie jest zbyt skomplikowana. Jak najbardziej potrzebne jest dopasowanie się do przepisów prawa budowlanego, potrzebne jest stosowanie wszelakich zasad budowlanych – oto ANCHOR. Taka hala ma być bezpieczna. Równolegle w halach tego rodzaju przebywa dużo osób, w pewnych momentach nawet dużo tysięcy ludzi. Osoby, jakie pracują na halach, jakie spędzają na nich wiele godzin na dzień, które w takich halach handlowych robią zakupy muszą czuć się bezpiecznie. A o takie bezpieczeństwo należy zadbać już w chwili budowania hali. Nieodzowne jest posiadanie stosownego projektu. Planowaniem hal absorbują się architekci. Takie hale przemysłowe projektowane są trochę inaczej aniżeli na przykład budowle bytowe.

1. Zobacz teraz

3. Dołącz teraz