• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

W jaki sposób można bardzo udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?

Co warto zwiedzić w Europie?
Być może przyroda zamieszkiwanego przez nas kontynentu może wydawać się dla bardzo wielu lekko nudna, przynajmniej jeżeli porównać Europę z Afryką, to jednakże nie można na pewno powiedzieć, iż europejskie miasta są gorsze od tych miast, które są umiejscowione na innych kontynentach. Choć i z tą przyrodą to wcale nie jest powiedziane, że np. nasze góry są mniej atrakcyjne – są gusta i guściki. Warto jednak zastanowić się zatem co tak naprawdę warto zobaczyć. Powinniśmy się przede wszystkim skupić na miastach. Na początek naturalnie nasz kraj… Rewelacyjnym miejscem do zwiedzenia jest Kraków, Warszawa, lecz także choćby Kazimierz Dolny.
Warto pojechać w góry oraz morze. Ogólnie w naszym kraju raczej nie brakuje interesujących miejsc. Dla zwolenników zagranicznych wyjazdów można polecić wycieczki last minute do czeskiej Pragi. Należy otwarcie napisać, że Praga jest przepięknym miastem – wartym przynajmniej 3 dni intensywnego zwiedzenia. Warto jednakże postarać się pozostać w Pradze trochę dłużej, aby mieć możliwość chłonąć atmosferę tego miasta. Jeżeli w grę wchodzą krótsze podróże, bardzo interesującym miejscem jest Czeski Krumlov. Zapewne niezbyt wielu ludzi zna to miasteczko – bez dwóch zdań jedno z najbardziej magicznych miast w Europie.
Na uwagę zasługują również miasta położone w Niemczech. A więc choćby Berlin – zlokalizowany całkiem blisko polskiej granicy. Berlin to teraz wielka metropolia, w końcu jest stolicą RFN. Jednakże w porównaniu do przykładowo Frankfurtu, Berlin nie wygląda wcale na bogate miasto – przynajmniej jeżeli brać pod uwagę niemieckie realia. Bardzo dobrym miejscem na wycieczkę jest także Amsterdam – zwłaszcza stolica Holandii powinna spodobać się młodym ludziom. Takowych miast oraz miasteczek można wymieniać jeszcze wiele. To doskonały dowód na to, że nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, niż Europa. To 100% pewnik.

Categories: Turystyka

Comments are closed.