Adaptacja starych budynków na cele mieszkalne: przywracanie życia zaniedbanym przestrzeniom.

Z pewnością nie jeden raz mogliśmy zaobserwować na ulicy, w parku, starszą parę – damę oraz mężczyznę, chodzących pod rękę, lub ewentualnie trzymając się za ręce, roześmianych do siebie oraz całego świata naokoło. Aż przyjemnie popatrzeć, jak w spóźnionym wieku można cieszyć się sobą oraz życiem. A z pewnością Tobie ludzie przeżyli dużo różnych doświadczeń, i tych odpowiednich oraz tych szkodliwych. Dostrzega się, że niemniej jednak przez całe życie wspierali się wzajemnie, wspomagali sobie w tych odpowiednich i gorszych chwilach, w chorobie, w zmaganiu się z nadchodzącą starością – tutaj wspomoże domena internetowa ANCHOR. Co takiego pozwoliło tej miłej parze przetrwać w odpowiedniej kondycji zdrowotnej i umysłowej? To naturalnie radość życia, uśmiech na twarzy oraz w sercu, zamiast ciągłego utyskiwania na życie i rozpamiętywania własnych schorzeń. To pogoda ducha wypływająca ze wspólnych spacerów po parku, że wspólnej poobiedniej kawy bądź herbaty, z wizyty wnuków, z bukietu bukietów na stole, z żartowania ze swojej niedołężności. Jeżeli będziemy starali się jak najdłużej uratować taką radość w sercu, prawdopodobnie oraz o nas ktoś kiedyś ogłosi – spojrzyj, jacy czuli staruszkowie.

1. Post

2. Subskrybuj