• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Czy potrafimy dbać o swoje zdrowie?

Z jakich powodów chorujemy?
Dużo zależy od genów – a wiadomo, że trudno dba się o swoje zdrowie, jeżeli najzwyczajniej we własnym DNA mamy tak jakby zapisane problemy sercowe albo ponadprzeciętne ryzyko raka. Jednakowoż oczywiście wiele tak naprawdę zależy od stylu naszego życia. Zatem naprawdę często ludzie chorują, bo po prostu nieodpowiednio funkcjonują. Bardzo dobrze to można zauważyć, gdy spojrzymy sobie na Stany Zjednoczone. W tym jakże ogromnym kraju są stany, w których zamieszkuje ponadprzeciętna liczba „grubasów”, lecz znajdą się również takie miejsca, gdzie kult ładnego wyglądu jest bardzo silny, toteż zamieszkuje je dużo mniejsza ilość osób z nadwagą.
– Zdrowa dieta! Naturalnie nigdy nie można popadać w paranoję, odmawiać sobie wszystkich posiłków, lecz jakby nie patrzeć nie powinniśmy za bardzo przesadzać z kaloriami. Należy zachować odpowiedni umiar w jedzeniu.
– Sporo więcej ruchu! W takim razie sporo więcej się ruszajmy, spacerujmy, uprawiajmy sporty. Może pływanie, koszykówka czy jogging? Bardzo dobra informacja dla chcących trochę więcej jeść: gdy człowiek regularnie mocno się poci, ma okazję nieco więcej jeść – bez tycia.

1. Kliknij i zobacz

2. Otwórz link

3. Kliknij

4. Tutaj

5. Kliknij

Categories: Medycyna

Comments are closed.